Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Andpol-Bis Andrzej Loch sponsorem APIS GV Mokobody

Październik, 2015


Firma Andpol Bis Andrzej Loch została kolejnym sponsorem APIS GV Mokobody. Firma  związała się z klubem roczną umową sponsorską.

zespol

Dotychczasowe nasze działania  skupiały się  na  wpieraniu seniorów i osób niepełnosprawnych. W tym roku postanowiliśmy zainwestować w sport i aktywność fizyczną wierząc, że tego typu inicjatywy korzystnie wpływają nie tylko na wizerunek firmy ale również mają swój pozytywny oddźwięk w szeroko rozumianym  promowaniu zdrowego stylu życia.

„Wynik sportowy jaki Global osiągnął w minionym sezonie jest elementem niezwykle istotnym we wszelkich rozmowach z naszymi sponsorami. Jednakże to, co jest równie istotne to zasięg internetowy naszej działalności, który można kreatywnie wykorzystywać w procesach marketingowych każdej firmy. Roczna umowa z firmą Andpol Bis zwiększa grupę przedsiębiorstw, które zaufały GV, dywersyfikuje źródła przychodów klubu a także zwiększa poczucie bezpieczeństwa finansowego w sezonie 2015/2016.” powiedział Artur Kamiński, prezes zarządu SKF GV Mokobody.

 

http://skfglobalvillage.pl/index.php/78-aktualnosci/669-andpol-bis-kolejnym-sponsorem-naszego-klubu