Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

E – wydanie Katalogu Andpol-Bis Andrzej Loch

Październik, 2013


Szanowni Państwo miło nam poinformować, że na łamach naszego serwisu firmowego udostępniliśmy e-wydanie naszego katalogu produktów. Teraz możecie Państwo szybko zapoznać się z naszą ofertą przeglądając elektroniczny katalog pod adresem http://www.aloch.pl/katalog-online/ bez konieczności pobierania plików pdf na dysk swojego komputera.

Nasz elektroniczny katalog jest przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak telefony i tablety z systemem operacyjnym Android a także urządzeniach iPad, iPhone, iPod Touch. Dzięki zastosowaniu interaktywnych rozwiązań możecie Państwo bezpośrednio z poziomu aplikacji wysłać do nas maila z zapytaniem dotyczącym oferowanych przez nas produktów. E wydanie katalogu jest pomocne w poznaniu asortymentu naszej firmy. Niemniej nakłaniamy do zapoznania się z działami bezpośrednio na stronie www.

Zespół Andpol-Bis Andrzej Loch