Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Kraty pomostowe – wykorzystanie w budynkach użyteczności publicznej

Listopad, 2013


Pragniemy Państwu zaprezentować możliwość wykorzystania krat pomostowych jako element dekoracyjny i konstrukcyjny wykorzystany w budynkach użyteczności publicznej. Kraty pomostowe przedstawione na zdjęciach pochodzą z kolejnej realizacji firmy ANDPOL -BIS Andrzej Loch.

Zadanie jakie otrzymaliśmy od inwestora – Naszego klienta było:

  • dokonanie pomiarów krat ,
  • dobranie odpowiednio krat pod względem wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Zastosowane zostały kraty pomostowe prasowane KOP 303 33×33 oczko ocynkowane które razem z konstrukcją na której są zamontowane mają za zadanie spełniać rolę balkonów dla osób poruszających się pomiędzy salami przedstawionego na zdjęciach budynku. Kraty pomostowe prasowane zostały zamontowane na każdym piętrze jak widać na zdjęciach od zewnętrznej strony elewacji budynku. Kraty pomostowe posiadają wszechstronne zastosowanie co widać na zdjęciach, Z krat pomostowych można również zrobić drzwi wejściowe co stanowi bardzo dobre zastosowanie, Kraty spełniają również funkcję estetyczną jako element architektoniczny co również przedstawiamy na zdjęciach.

Obok obiektu na którym zostały zamontowane kraty pomostowe znajduje się również skwer wokół którego posadzone zostały drzewa. Architekci którzy byli odpowiedzialni za zagospodarowanie całej przestrzeni wokół budynków przewidzieli że wokół drzew mają być również zastosowane panele ochronne z krat pomostowych., W tym celu zostały wykonane kraty pomostowe prasowane KOP /33×33/30×3/L 2120 X B 1060 obramowane płaskownikiem 60×6 oraz płaskownikiem wzmacniającym całą konstrukcję 30x6mm.