Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Miedź


Wyroby z miedzi:

  • BLACHY MIEDZIANE i TAŚMY
  • PRĘTY I PŁASKOWNIKI
  • RURY
  • PROFILE i DRUTY
  • BLACHODACHÓWKI MIEDZIANE

Oferta Naszej firmy to szeroka gama wyrobów i półwyrobów z miedzi w gatunkach: renomowanych producentów w pełnym zakresie wymiarów i własności wg standardów oraz odpowiadające określonym wymaganiom Klientów. Wyroby te posiadają certyfikaty i świadectwa zgodności z normami europejskimi. Znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, elektrotechnice, przemyśle maszynowym, rzemiośle, galanterii metalowej i wielu innych.

Miedź posiada wysoką przewodność elektryczną mającą duży wpływ na właściwości użytkowe metalu w przemyśle elektro technicznym oraz elektronicznym, a także posiada wysoką przewodność cieplną odpowiadająca za wysoką odporność metalu na korozję.

Blachy miedziane stosowane są w budownictwie- pokrycia dachowe, elektrotechnika, galanteria metalowa.

Płaskowniki miedziane ze względu na swoje właściwości zastosowanie znajdują w przemyśle elektrycznym, elektro technicznym, w budownictwie. Najbardziej popularne dla aplikacji elektronarzędzi, chemicznych, samochodowych a także dekarskich. Podatne są do spawania i obróbki plastycznej