Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Mosiądz


Wyroby z mosiądzu:

  • PRĘTY OKRĄGŁE
  • PRĘTY SZEŚCIOKĄTNE
  • RURY
  • PŁASKOWNIKI
  • TAŚMY i BLACHY
  • ODLEWY

Oferujemy wyroby z mosiądzu w gatunkach: M63, M68, M70, MO58, MO59 oraz innych wg potrzeb Klientów W stałej ofercie posiadamy wyroby standardowe z mosiądzów, realizujemy również indywidualne nietypowe zamówienia wg indywidualnych potrzeb Klientów. Wyroby z mosiądzów są stosowane w budownictwie, produkcji części maszyn, elektrotechnice, do wyrobu galanterii metalowej, rzemiośle, zdobnictwie.

Więcej informacji o prętach mosiężnych znajdziecie Państwo na stronie

Zastosowanie prętów mosiężnych: do obróbki skrawaniem – szczególnie na automatach, do produkcji części urządzeń mechanicznych, na elementy armatury, zawory, śruby, nakrętki, odkuwki. Pręty mosiężne produkowane są zgodnie ze standardami: PN, EN, ASTM, DIN, GOST, JIS.

Charakterystyka wybranych prętów mosiężnych:Rury mosiężne

Pręt mosiężny w gatunku M70

Pręt mosiężny M70 charakteryzuje się dobrą podatnością pod obróbkę plastyczną na zimno, dobrze lutowany. Główne zastosowanie w produkcji galanterii metalowej, elementów głęboko tłoczonych, w przemyśle elektrycznym i elektro technicznym.

Pręt mosiężny w gatunku Mo58

Pręt mosiężny MO58 charakteryzuje się dobrą podatnością pod obróbkę ze skrawaniem. Idealny pod kucie na gorąco. Dzięki większej zawartości miedzi wykazuje bardzo dobrą płynność już przy niższych temperaturach.