Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych z wykorzystaniem krat pomostowych

Październik, 2013


Kraty pomostowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane do budowy podjazdów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich  jak i matek z dziećmi, które wykorzystują wózki dziecięce. To praktyczne i trwałe rozwiązanie umożliwiające modernizacje i dostosowanie już istniejących budynków użyteczności publicznej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Właściwości krat pomostowych a przede wszystkim ich porowata struktura sprawia, że osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich na takich podjazdach czują się bezpiecznie i stabilnie Andpolbis posiada w swojej ofercie kraty serrated , w  których poprzez wykonanie nacięć zwiększają się właściwości antypoślizgowe.

Prezentujemy poniżej przykładową realizację podjazdu dla osób niepełnosprawnych wykonanego z krat pomostowych dostarczonych przez firmę Andpol-Bis Andrzej Loch.