Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Realizacje

Prezentujemy Państwu kolejny sposób wykorzystania krat pomostowych w aranżacji przestrzeni miejskiej. Dostarczane przez naszą firmę kraty pomostowe z powodzeniem komponują się z innymi materiałami budowlanymi dając zaskakujący efekt. W tym przypadku firma Andpol-Bis Andrzej Loch dostarczyła kraty według indywidualnych uzgodnień z klientem.

Czytaj więcej

Kraty pomostowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane do budowy podjazdów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich  jak i matek z dziećmi, które wykorzystują wózki dziecięce. To praktyczne i trwałe rozwiązanie umożliwiające modernizacje i dostosowanie już istniejących budynków użyteczności publicznej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej

Standardowo kraty pomostowe wykorzystywane są do budowy mostów nad ciekami wodnymi typu rzeki, kanały czy innego rodzaju cieki wodne. Ze względu na ich właściwości antykorozyjne kraty pomostowe wykorzystywane są również do budowy pomostów żeglarskich.

Czytaj więcej

Firma AndpolBis oferuje kraty pomostowe pod indywidualne potrzeby klientów. Uwzględniamy możliwość przygotowania krat pod konkretne inwestycje na terenie kraju, a także zagranicą  współpracujemy  Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym Zapraszamy również do działu kraty pomostowe z wycięciem w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Czytaj więcej

Produkty oferowane przez firmę Andpol-Bis Andrzej Loch mają zastosowanie nie tylko w przemyśle ale także z powodzeniem spełniają funkcje dekoracyjne w architekturze.  Jednym z elementów architektury przy konstrukcji, którego znajdują zastosowanie kraty są elewacje. Prosimy zapoznać się z przykładowymi zastosowaniami.

Czytaj więcej