Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Zastosowanie krat w przestrzeni miejskiej

Listopad, 2013


Prezentujemy Państwu kolejny sposób wykorzystania krat pomostowych w aranżacji przestrzeni miejskiej. Dostarczane przez naszą firmę kraty pomostowe z powodzeniem komponują się z innymi materiałami budowlanymi dając zaskakujący efekt. W tym przypadku firma Andpol-Bis Andrzej Loch dostarczyła kraty według indywidualnych uzgodnień z klientem.

Wszystkie obudowy drzew zostały wykonane z cegły klinkierowej i połączone z kratami w kształcie  okręgu z obramowaniem. Dodatkowo wykorzystano kraty w standardowych kształtach, które stanowiły uzupełnienie koncepcji architektonicznej.

Firma Andpolbis zaopatrywała inwestycje również w inne materiały dostępne w naszym asortymencie. Zapraszamy do odwiedzenia działów kraty pomostowe a także blachy perforowane w naszym serwisie. Kraty i blachy perforowane to dwie grupy produktów najczęściej wykorzystywanych w nowoczesnych koncepcjach architektonicznych. Ze względu na swoje właściwości antykorozyjne, wytrzymałość na czynniki atmosferyczne są trwałym elementem realizowanych inwestycji