Od dni 06.02.2017 jedynym poprawnym adresem mejlowym do naszej firmy jest andrzejloch@aloch.pl .  Aktualny adres strony www to : www.aloch.pl . Dane adresowe i kontaktowe numery telefonów pozostają bez zmian.

andrzejloch@aloch.pl

Tel.kom: 600-450-268

Zmiany na stronie aloch.pl

Marzec, 2014


Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z coraz większej ilości użytkowników, którzy przeglądają nasz serwis www za pomocą urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony komórkowe firma Andpol Bis podjęła kroki w celu przeprojektowania całości strony www w sposób przyjazny dla tych urządzeń.

Najważniejsze zmiany to dostosowanie wyświetlania treści i zdjęć naszych produktów do małych ekranów telefonów komórkowych, oraz przeprojektowanie kalkulatora mas w taki sposób żeby w wygodny sposób przeliczać masy i rozmiary naszych produktów na telefonach komórkowych

W dziale blachy perforowane uzupełniono wzory oczek blach perforowanych oraz działy stal czarna oraz stal gatunkowa narzędziowa.

Liczymy, że ciągłe zmiany jakie wdrażamy umożliwią Państwu wygodne korzystanie z naszej strony internetowej za pomocą nowoczesnych przeglądarek internetowych jak i urządzeń mobilnych. W dalszym etapie naszych prac sukcesywnie będziemy uzupełniać ofertę produktową naszej firmy

Po wprowadzeniu zmian zaniechaliśmy kompatybilności z przestrzałami przeglądarkami firmy Microsoft : Internet Explorer 6.0 i internet Explorer 7.0. Zalecamy korzystanie z najnowszych wersji nowoczesnych przeglądarek internetowych: Chrome, Mozilla Firefox Internet Explorer, Safari.

Pozdrawiamy
Andpol Bis